Gogle snowboardowe Roxy

Gogle snowboardowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia snowboardera, który trzeba mieć podczas każdego wyjazdu. Gogle chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem, przed mrozem, wiatrem, śniegiem, deszczem i innymi czynnikami związanymi z warunkami atmosferycznymi.

Gogle Roxy

Roxy to najbardziej rozpoznawalna damska marka w branży snow i surf. Branża zimowa to przede wszystkim deski snowboardowe oraz odzież techniczna ale są też kaski i gogle snowboardowe. Gogle Roxy to bardzo dobra jakość, dobre materiały, wysoki komfort użytkowania i ciekawe połączenia kolorystyczne.
Gogle Roxy Sunset Art Series (karala emboss) 2019
Gogle Roxy Sunset Art Series (karala emboss) 2019Gogle Roxy Sunset Art Series Karala Emboss ERJTG03065-MMN3Roxy Sunset Art Series (karala emboss) to klasyczne damskie gogle  narciarsko-snowboardowe z nowej kolekcji Roxy. Te średniej wielkości gogle posiadają podwójną sferyczną szybkę która ...
239 PLN
Gogle Roxy Sunset Art Series Stone Blue Jorja (BHY1) 2022
Gogle Roxy Sunset Art Series Stone Blue Jorja (BHY1) 2022Gogle Roxy Sunset Art Series Stone Blue Jorja (BHY1) 2022 to damskie gogle snowboardowe. W goglach dla kobiet chodzi przede wszystkim o wygodę, styl i
269 PLN
Gogle Roxy Feelin Clux J SNGG True Black Superlights (KVJ9) 2022
Gogle Roxy Feelin Clux J SNGG True Black Superlights (KVJ9) 2022Gogle Roxy Feelin Clux J SNGG True Black Superlights (KVJ9) 2022 to damskie gogle snowboardowe. Zobacz górę w nowy sposób dzięki goglom narciarskim Fe
349 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.