Gogle snowboardowe Neon

Gogle snowboardowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia snowboardera, który trzeba mieć podczas każdego wyjazdu. Gogle chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem, przed mrozem, wiatrem, śniegiem, deszczem i innymi czynnikami związanymi z warunkami atmosferycznymi.
Neon logo

Gogle Neon

Neon to młoda włoska marka, która oferuje okulary przeciwsłoneczne, gogle i kaski. Flagowym produktem są okulary i gogle, które powodują miłość od pierwszego wejrzenia. Nowoczesny design, świetne neonowe kolory rameki bardzo dobre zestawienia kolorystyczne sprawiają, że te gogle wyróżniają się z tłumu. Należy dodać że gogle są wykonane z wysokiej jakości materiałów co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.