Gogle snowboardowe Tripout

Gogle snowboardowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia snowboardera, który trzeba mieć podczas każdego wyjazdu. Gogle chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem, przed mrozem, wiatrem, śniegiem, deszczem i innymi czynnikami związanymi z warunkami atmosferycznymi.
Tripout logoTripout to młoda polska marka oferująca akcesoria narciarskie i snowbordowe. Głównym i zarazem najciekawszym produktem Tripout są wysokiej jakości gogle, które jakościowo i cenowo mogą konkurować z dużo bardziej renomowanymi firmami. W chwili obecnej w ofercie znajduje się pięć modeli gogli z czego najciekawszy wydaje się być Steez. Gogle Steez posiadają bardzo fajny i szybki system wymiany szybek, które montowane są na silnych magnesach.
Tripout Comino Lagoon 2017
Tripout Comino Lagoon 2017Tripout Comino Lagoon  to wysokiej jakości efektowne gogle wykonane w technologii bezramkowej. Gogle Tripout zapewniają szersze pole widzenia, umożliwiając szybszą reakcję na obiekty pojawiające się po bokach oraz zwiększając szansę uni ...
279 PLN
Tripout Navy Rock 2017
Tripout Navy Rock 2017Tripout Navy Rock  to wysokiej jakości efektowne gogle wykonane w technologii bezramkowej. Gogle Tripout zapewniają szersze pole widzenia, umożliwiając szybszą reakcję na obiekty pojawiające się po bokach oraz zwiększając szansę unikni ...
289 PLN
Tripout Steez (Afro) 2017
Tripout Steez (Afro) 2017Gogle Tripout Steez (Afro) to innowacja na polskim rynku. Wysokiej jakości sferyczne gogle wykonane w technologii bezramkowej, która zapewnia najszersze pole widzenia. Pasek do ramki mocowany jest za pomocą systemu Fast-Switch i istenieje możliw ...
329 PLN
Tripout Steez (Digital Camo) 2017
Tripout Steez (Digital Camo) 2017Gogle Tripout Steez (Digital Camo) to innowacja na polskim rynku. Wysokiej jakości sferyczne gogle wykonane w technologii bezramkowej, która zapewnia najszersze pole widzenia. Pasek do ramki mocowany jest za pomocą systemu Fast-Switch i istenieje ...
329 PLN
Tripout Steez (Biggie) 2017
Tripout Steez (Biggie) 2017Gogle Tripout Steez (Biggie) to innowacja na polskim rynku. Wysokiej jakości sferyczne gogle wykonane w technologii bezramkowej, która zapewnia najszersze pole widzenia. Pasek do ramki mocowany jest za pomocą systemu Fast-Switch i istenieje możl ...
329 PLN
Tripout Steez (Trippin) 2017
Tripout Steez (Trippin) 2017Gogle Tripout Steez (Trippin) to innowacja na polskim rynku. Wysokiej jakości sferyczne gogle wykonane w technologii bezramkowej, która zapewnia najszersze pole widzenia. Pasek do ramki mocowany jest za pomocą systemu Fast-Switch i istenieje moż ...
329 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz się jak wybrać dobrą kurtkę, na co zwrócić szczególną uwagę, jakimi parametrami powinna sięcharakteryzować. Przy okazji możesz sprawdzić i porównać kurtki czołowych producentów.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

kaskisnowboardowe.info - wszystko na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jak i z czego produkowane są kaski, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku oraz jak prawidłowo dobrać kask. W serwisie sprawdzisz też oferty kasków snowboardowych czołowych producentów.