Gogle snowboardowe Quiksilver

Gogle snowboardowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia snowboardera, który trzeba mieć podczas każdego wyjazdu. Gogle chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem, przed mrozem, wiatrem, śniegiem, deszczem i innymi czynnikami związanymi z warunkami atmosferycznymi.
Quiksilver logoQuiksilver to znana i ceniona marka w środowisku surferskim jak i snowboardowym. Jeśli chodzi o snowboard to topowym prouktem Quiskilver są kurtki i spodnie snowboardowe ale w kolekcji nie zabrakło także gogli. Gogle Quiksilver to zaledwie dwa modele dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.
Gogle Quiksilver Sherpa Bad Weather Estate Blue (BSW0) 2018
Gogle Quiksilver Sherpa Bad Weather Estate Blue (BSW0) 2018Przystępny cenowo model Sherpa z wytrzymałymi soczewkami odpornymi na uderzenia oraz różnego rodzaju odkształcenia. Dzięki powłoce przeciwmgielnej ora
129 PLN
Gogle Quiksilver FENOM ART SERIES PHOTOCHROMIC Chakalapaki Origin (BYB8) 2017
Gogle Quiksilver FENOM ART SERIES PHOTOCHROMIC Chakalapaki Origin (BYB8) 2017

Edycja modelu FENOM ART SERIES z soczewkami fotochromowymi. Technologia ta zapewni lepsze dopasowanie gogli do panujących na stoku warunk

279 PLN
Gogle Quiksilver FENOM ART SERIES PHOTOCHROMIC Woodland (CSN7) 2017
Gogle Quiksilver FENOM ART SERIES PHOTOCHROMIC Woodland (CSN7) 2017

Edycja modelu FENOM ART SERIES z soczewkami fotochromowymi. Technologia ta zapewni lepsze dopasowanie gogli do panujących na stoku warunk

279 PLN
Gogle Quiksilver Q1 Mirror Bur 2014
Gogle Quiksilver Q1 Mirror Bur 2014Gogle o dużym rozmiarze przeznaczone do sportów zimowych.
Soczewki: Orange Chrome Silver - kat. S3
Wymiary soczewki: 190 x 7
299 PLN
Gogle Quiksilver Q1 Mirror Gry 2014
Gogle Quiksilver Q1 Mirror Gry 2014Gogle o dużym rozmiarze przeznaczone do sportów zimowych.
Soczewki: Grey Chrome Silver - kat. S3
Wymiary soczewki: 190 x 78m
299 PLN
Gogle Quiksilver Hubble Travis Rice Fisher Journal (GLP1) 2017
Gogle Quiksilver Hubble Travis Rice Fisher Journal (GLP1) 2017

Projekt Dalloz Creations. Wyprodukowane we Włoszech gogle Hubble Travis Rice posiadają soczewki typu High Definition - gwarantujące widze

459 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz się jak wybrać dobrą kurtkę, na co zwrócić szczególną uwagę, jakimi parametrami powinna sięcharakteryzować. Przy okazji możesz sprawdzić i porównać kurtki czołowych producentów.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

kaskisnowboardowe.info - wszystko na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jak i z czego produkowane są kaski, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku oraz jak prawidłowo dobrać kask. W serwisie sprawdzisz też oferty kasków snowboardowych czołowych producentów.