Gogle snowboardowe Oakley

Jak przystało na firmę optyczną, a taką właśnie jest Oakley, gogle tej marki należą do ścisłej czołówki pod względem innowacyjności i jakości obrazu podczas jazdy w goglach. Warto wspomnieć o opatentowanej technologii PRIZM, która rozsczepia światło dobijające się od śniegu i dostarcza kontrast jakiego jeszcze do tej pory nie było w żadnych goglach.
Oakley logo

Gogle Oakley

Oakley to najbardziej rozpoznawalna marka jeśli chodzi o gogle snowboardowe. Oakley to fima optyczna która w pierwszej kolejnosci stawia na to co najważniejsze w goglach czyli optykę. Ciągłe badania i rozwój produktów przynoszą efekty w postaci odkrywania nieznanych dotąd technologii.
Gogle OAKLEY A-Frame Grape Wine (59-189) K1
Gogle OAKLEY A-Frame Grape Wine (59-189) K1Wysokiej jakości gogle legendarnej amerykańskiej marki Oakley - model A-Frame Grape Wine. Zapewniają doskonały komfort użytkowania, dobrą widoczność b
229 PLN
Gogle OAKLEY Elevate Purple Sage (59-556) K1
Gogle OAKLEY Elevate Purple Sage (59-556) K1Wysokiej jakości gogle legendarnej amerykańskiej marki Oakley - model Elevate Purple Sage. Zapewniają doskonały komfort użytkowania, dobrą widoczność
319 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

kaskisnowboardowe.info - wszystko na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jak i z czego produkowane są kaski, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku oraz jak prawidłowo dobrać kask. W serwisie sprawdzisz też oferty kasków snowboardowych czołowych producentów.