Gogle snowboardowe Neon

Gogle snowboardowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia snowboardera, który trzeba mieć podczas każdego wyjazdu. Gogle chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem, przed mrozem, wiatrem, śniegiem, deszczem i innymi czynnikami związanymi z warunkami atmosferycznymi.
Neon logoNeon to młoda włoska marka, która oferuje okulary przeciwsłoneczne, gogle i kaski. Flagowym produktem są okulary i gogle, które powodują miłość od pierwszego wejrzenia. Nowoczesny design, świetne neonowe kolory rameki bardzo dobre zestawienia kolorystyczne sprawiają, że te gogle wyróżniają się z tłumu. Należy dodać że gogle są wykonane z wysokiej jakości materiałów co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.
Neon Future Plus (black/gold) 2016
Neon Future Plus (black/gold) 2016Gogle Neon Future Plus z ramką w kolorze Black oraz szybą M3 GOLD CAT3! Future to wysokiej jakości gogle o klasycznym designie, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach które noszą okulary korekcyjne. Konstrukcja gogli pozwala na komfo ...
529 PLN
Neon Future Plus (cyan fluo/blue) 2016
Neon Future Plus (cyan fluo/blue) 2016Gogle Neon Future Plus z ramką w kolorze Cyan Fluo oraz szybą M4 BLUE CAT3! Future to wysokiej jakości gogle o klasycznym designie, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach które noszą okulary korekcyjne. Konstrukcja gogli pozwala na k ...
529 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz się jak wybrać dobrą kurtkę, na co zwrócić szczególną uwagę, jakimi parametrami powinna sięcharakteryzować. Przy okazji możesz sprawdzić i porównać kurtki czołowych producentów.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

kaskisnowboardowe.info - wszystko na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jak i z czego produkowane są kaski, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku oraz jak prawidłowo dobrać kask. W serwisie sprawdzisz też oferty kasków snowboardowych czołowych producentów.