Gogle snowboardowe K2

Gogle snowboardowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia snowboardera, który trzeba mieć podczas każdego wyjazdu. Gogle chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem, przed mrozem, wiatrem, śniegiem, deszczem i innymi czynnikami związanymi z warunkami atmosferycznymi.
K2 logo

Gogle K2

K2 to marka której nie trzeba nikomu zachwalać i przedstawiać. K2 na rynku snowboardowym działa już ponad 25 lat. Gogle K2 to produkt, który pojawiał się w kolekcji w sezonie 12/13. Gogle wizualnie prezentują się bardzo ciekawie i są bardzo dobrze spasowane z kaskami K2. Dużym atutem jest optyka Carl Zeiss, która zapewnia bardzo dobry kontrast i jeszcze lepsze pole widzenia.
Gogle K2 Captura White Sonar Methane Silver Trippic Mirror 2016
Gogle K2 Captura White Sonar Methane Silver Trippic Mirror 2016Zaprojektowane specjalnie dla kobiet poszukujacych gogli idealnie dopasowanych do damskich rysów twarzy. Wyposażone między innymi w Soczewki Carl Zeis
279 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

kaskisnowboardowe.info - wszystko na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jak i z czego produkowane są kaski, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku oraz jak prawidłowo dobrać kask. W serwisie sprawdzisz też oferty kasków snowboardowych czołowych producentów.